Wkładki bębenkowe i cylindryczne do zamków to najbardziej podstawowe i niezbędne elementy umożliwiające skuteczne i bezpieczne zamknięcie drzwi. Zapewniamy wszystkie typy, odmiany, długości, kolory - jednostronne, z pokrętłem, atestowane. Rodzaj zależy od indywidualnych potrzeb Klienta. Zamki wpuszczane wymagają wkładów do drzwi - bębenkowych, patentowych. Z kolei do wierzchnich stosujemy tzw. cylindry. Szczególny nacisk w naszej hurtowni i oczywiście w sklepie internetowym kładziemy na produkty antywłamaniowe, posiadające atest klasy C 6, potwierdzony certyfikatem IMP - takich producentów jak Gerda, LOB, Kaba, Abus. Dobra wkładka antywłamaniowa zawsze jest w cenie. Nasze produkty są w 100% oryginalne, najwyższej jakości. Polecamy niedrogie modele marki AB, również VDV i Yeti, a także mniej znane - firmy Giełdziński Amet. Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem dormakaba oraz LOB Assa Abloy i zapraszamy do zakupów hurtowych. Przy większych zakupach cena do negocjacji.

 

 


 

 

    

WIĘKSZE ZAKUPY ???  RABAT ??? 

ZAPYTAJ O CENĘ INDYWIDUALNĄ


 

Zależy Ci na bezpieczeństwie i chcesz możliwie najlepiej zabezpieczyć się przed włamaniem? Oferujemy nowoczesne wkładki bębenkowe, które zostały wyposażone w szereg usprawnień, dzięki którym wyjątkowo trudno jest sforsować zamek. Wybrane modele posiadają dodatkowe zabezpieczenia przed próbami otwarcia wytrychem, inne zaś zostały wyprodukowane z wyjątkowo wytrzymałej stali hartowanej, dzięki czemu są odporne na próby wywiercenia mechanizmu.

Bezpieczne i nowoczesne wkładki bębenkowe

Proponujemy naszym Klientom modele:
• jednostronne
• dwustronne
• na wyposażeniu z gotową gałką

Wybrane produkty zostały wyposażone w mechanizm bezpiecznego sprzęgła, dzięki któremu można otworzyć mechanizm kluczem, nawet jeśli z drugiej strony jest włożony inny klucz. W ten sposób rodzice niwelują ryzyko związane z zatrzaśnięciem się dziecka w domu. Inne zaś osoby docenią możliwość powrotu do domu, nawet jeśli roztargniony współlokator zostawił klucz w drzwiach. Nasze produkty sprawdzą się także przy innych zastosowaniach, mogą być zamontowane również w drzwiach przeciwpożarowych lub drzwiach prowadzących do pomieszczeń dymoszczelnych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl