Czas realizacji zamówienia

 

Czas realizacji standardowego zamówienia na produkty handlowe


Orientacyjny czas realizacji podany jest indywidualnie - na karcie każdego produktu. Można przyjąć, że średnio wynosi on 24-48 godzin. W przypadku braku produktu w magazynie uzupełnienie towaru trwa zwykle kilka dni, o czym klient zostaje uprzednio poinformowany.

    Do czasu skompletowania i wysyłki należy doliczyć czas transportu firmą kurierską - zwykle 1 dzień roboczy, rzadziej do 2 dni.

  

Czas realizacji zamówienia systemowego


Zazwyczaj wykonanie systemów 1 klucza oraz systemów Master Key zlecamy odpowiednim producentom okuć budowlanych, z którymi na co dzień współpracuje nasza hurtownia w Chełmie. Dlatego okres oczekiwania, liczony razem z transportem, może się wahać w granicach od kilku dni do nawet miesiąca. Niektóre zamówienia realizowane są w fabrykach poza granicami kraju (Austria, Niemcy, Czechy, Skandynawia itp.) Wtedy okres oczekiwania ulega wydłużeniu. Jednak z naszego doświadczenia wynika, że najczęściej klienci otrzymują system po 2-3 tygodniach od momentu wpłaty zaliczki na nasz rachunek. 

Inaczej wygląda sytuacja w przypadku systemów prefabrykowanych. W magazynie hurtowni posiadamy duże zapasy wyprodukowanych z wyprzedzeniem systemów kłódek i wkładek na jeden klucz, a także gotowe komplety 2 wkładek zamykanych wspólnym kluczem - link do kategoriiTaki towar jesteśmy w stanie wysłać nawet w ciągu 24 godzin 

 


Szybka wpłata przyspiesza realizację. Warunkiem realizacji każdego zamówienia jest potwierdzona wpłata na nasz rachunek. Wyjątkiem jest płatność za pobraniem, gdy klient płaci za towar gotówką kurierowi. 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl