Formy płatności

 

 Dla wygody naszych Klientów przygotowaliśmy różnorodne formy płatności. 


  

  Szybki przelew online / płatność kartą / BLIK

BLIK, natychmiastowe przelewy bankowe, karty płatnicze.

Preferowana i najszybsza forma transakcji. Pieniądze w kilka minut na rachunku sprzedawcy.

Forma płatności elektronicznej obsługiwana przez Płatności Shoper. 

 

  Przedpłata na konto bankowe

Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Może się to wiązać z koniecznością wizyty w placówce banku lub poczty. Alternatywą jest samodzielne dokonanie przelewu w banku internetowym. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym hurtowni (zwykle maksymalnie do 2 dni) zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki lub (w przypadku systemów) zostaje przekazane do realizacji wybranemu producentowi.

Płatność za pobraniem

Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze przesyłki.

Przelew z terminem odroczonym

Metoda płatności zarezerwowana tylko dla firm i instytucji będących naszymi stałymi klientami, którzy dokonali już wielokrotnie zakupów w sklepie internetowym lub w naszej hurtowni w Chełmie. Minimalna wartość jednorazowego zamówienia kwalifikowanego do tej formy płatności wynosi 1000 zł netto. 

  mRaty

MBank mRaty to pożyczka ratalna, dzięki której możesz swobodnie kupować na raty w internecie. Cały proces wnioskowania o raty odbywa się w jednym oknie przeglądarki. Nie jesteś odsyłany do żadnych dodatkowych komunikatów mailowych czy placówki banku. Złożenie wniosku, otrzymanie decyzji z banku i zaakceptowanie umowy odbywa się w jednym procesie kredytowym. Ponadto wymagamy od Ciebie minimum formalności, ponieważ Twoja zdolność weryfikowana jest w oparciu o deklarację dochodu, którą składasz na wniosku o pożyczkę.

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl