O firmie

Sklep e-klamki.pl

specjalizuje się w produktach systemowych i zabezpieczeniach atestowanych. Posiadamy najbogatszą w sieci ofertę systemów jednego klucza. Gwarantujemy szeroki wybór ujednoliconych kłódek, wkładek, zamków - wykonanych w systemie jednego klucza przez największe polskie i zagraniczne fabryki okuć budowlanych. Szczególny nacisk w naszej ofercie kładziemy na produkty antywłamaniowe i antykorozyjne - posiadające odpowiednie certyfikaty i atesty.

Ponadto zapewniamy szerokie spektrum zabezpieczeń i okuć drzwiowych. Oferujemy samozamykacze, klamki, zamki wpuszczane i nawierzchniowe, kłódki, wkładki bębenkowe, skrzynki na listy, zamki meblowe i kasetkowe, zawiasy, zasuwy, a także inne drobne akcesoria drzwiowe, jak odboje, stopki, zaczepy itp. 

         

 

 


Kim jesteśmy?

Firma ATEST jest przede wszystkim stacjonarną specjalistyczną hurtownią okuć drzwiowych zlokalizowaną w Chełmie. Zaopatrujemy sklepy, producentów oraz instytucje woj. lubelskiego i środkowo-wschodniej Polski. ATEST jest autoryzowanym dystrybutorem wielu wiodących producentów i importerów zabezpieczeń drzwiowych.

Co istotne, nie prowadzimy działalności rzemieślniczej, ślusarskiej, nigdy nie składamy systemów klucza własnoręcznie. Oferowane przez nas systemy są oryginalne, tzn. produkowane w fabrykach okuć budowlanych przez poważnych znanych producentów, np.: ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A. (dawniej LOB S.A.), dormakaba Polska Sp. z o.o., Wilka Polska Sp. z o.o., Abus Polska Sp. z o.o., Barcz Sp. z o.o., Z.P.U.H. Giełdziński A.Met. Systemy te są wykonywane na indywidualne zlecenia naszych Klientów.  

Co sprzedajemy?

Wszelkiego rodzaju zabezpieczenia stosowane do drzwi. Przedstawiamy bogatą ofertę okuć (kłódki, wkładki, zamki) wykonywanych w systemie, na wspólny klucz. Oferujemy 2 typy systemów: proste (tzw. systemy jednego klucza) oraz złożone (tzw. systemy Master Key). Posiadanie uniwersalnego klucza zapewnia właścicielowi komfort użytkowania, bezpieczeństwo, utrzymanie porządku, ograniczenie kosztów oraz - w przypadku systemu Master Key - umożliwia nadawanie poszczególnym osobom uprawnień dostępu do pomieszczeń.

Posiadamy szeroki wybór samozamykaczy drzwiowych, zamków do drzwi, wkładek do zamków, klamek i akcesoriów. Wśród naszych produktów szczególnie polecamy wyroby atestowane - o podwyższonej odporności na włamanie oraz antykorozyjne.

Co nas wyróżnia?

Na przykład niski poziom cen, na który możemy sobie pozwolić jako działająca od lat hurtownia. Ściśle współpracujemy z największymi producentami i hurtowniami branżowymi.

Możemy się pochwalić ugruntowaną pozycją na krajowym hurtowym rynku okuć budowlanych. Zapewniamy profesjonalną obsługę popartą ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży okuć budowlanych.

Dlaczego my?

Ponieważ podchodzimy do handlu poważnie i szanujemy naszych Klientów.

Odpowiadamy na wszelkie pytania ofertowe, tworzymy konkurencyjne oferty handlowe. Doradzamy korzystając z naszego doświadczenia w branży. Zapraszamy do współpracy.

Firma ATEST Zamknięcia Drzwiowe posiada certyfikat FIRMA GODNA ZAUFANIA.

 

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl