komplet 2 wkładek na 1 klucz LOB Hektor DUO 35/50 + 35G/50
Gotowy komplet 2 atestowanych wkładek LOB Hektor klasa 4 B na wspólny klucz
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Kod produktu: komplet Hektor 35g/50
Opis
Komplet dwóch ujednoliconych wkładek Assa Abloy LOB Hektor WP100 35/50 + 35g/50 nikiel / atest klasy 4 C

- A=35mm , B=50mm
INFORMACJE PODSTAWOWE
W komplecie znajdują się: 1 wkładka z pokrętłem, 1 wkładka klucz-klucz (bez gałki) oraz 6 jednakowych kluczy. Wkładki mają identyczne rozmiary i mogą być zastosowane w jednych drzwiach. Bardzo wygodne i nowoczesne rozwiązanie pozwalające otworzyć górny i dolny zamek w drzwiach za pomocą jednego klucza. Wymiar wkładki od strony GAŁKI oznaczono na rysunku literą A.
Komplet wykonany na bazie wkładek antywłamaniowych LOB z serii Hektor WP100.
Producent: Assa Abloy LOB. Wykończenie: nikiel lub mosiądz. Standardowy profil wkładki 10 mm. W komplecie 6 sztuk kluczy. Wysokie zabezpieczenie antywłamaniowe.
PARAMETRY PRODUKTU
Zestaw dwóch wkładek bębenkowych:
- wkładka klucz-klucz w rozmiarze 35/50 mm
- wkładka gałka-klucz w rozmiarze 35/50 mm
- 6 kluczy + karta kodowa w zestawie
INFORMACJE DODATKOWE
Wkładki bębenkowe antywłamaniowe polskiej produkcji. Seria LOB Hektor. Wersje wykończeniowe: nikiel (gałka srebrna) lub mosiądz (gałka złota).
- wkładki posiadają atest IMP w Warszawie
- odporność na włamanie - klasa 4
- zabezpieczenie przeciwnawierceniowe, przeciwwibracyjne
- odporność ogniowa - klasa B
- odporność na korozję i temperaturę - klasa C
- klucz o profilu z pięcioma nacięciami, w komplecie 3 szt. kluczy
- docięcie klucza możliwe w autoryzowanych punktach
- do drzwi wewnętrznych jak i zewnętrznych
Standardowym kolorem jest nikiel. Na zamówienie wykonywane są także wersje w wykończeniu mosiądz, co wiąże się z dłuższym okresem oczekiwania.